
Oranjezon, wandelen tussen zee en stilte
.jpg)
Oranjezon in Vrouwenpolder is een duingebied vol contrasten: stille valleien, wuivend helmgras en bossen waar damherten en konikpaarden rondstruinen. In de zomer bloeit de zeldzame parnassia als witte ster, terwijl de duindoorn in de nazomer de duinen kleurt met oranje bessen. Vogels zorgen voor een levendige soundtrack en de zilte zeelucht maakt de wandeling compleet. Hier voelt elke stap als een ontdekking: ruig, puur en betoverend mooi.
Mickey (en in het dagelijkse leven Mieke), een prettig gestoorde single én levensgenietster, op weg naar de 60, mam van 3 geweldige kids, een 'verse' oma sinds november 2024 en een internetjunkie. Nou ja, een soort van dan.
Op Mickey's Place wil ik mijn reizen, lekkere gerechten en soms wat persoonlijke kronkels met je delen. Daarnaast ben ik op Social Media aanwezig maar daar mag ik wel - een ietsje - actiever worden ;)
Misschien ook leuk om te lezen
Bestemmingen
Recepten
Persoonlijk